Mieszkania w Londynie

Mieszkania w stylu angielskim są dziś coraz bardziej na czasie. Styl angielski jednakże nie każdemu przypadnie do gustu, ponieważ jest niezwykle specyficzny, nieco idylliczny, ale jednocześnie dostojny i bogaty. Mocno nawiązuje do klimatu dziewiętnastowiecznej wsi angielskiej. Gromadzi mnóstwo bibelotów, które lokuje w otoczeniu jasnych barw i kwiatów są to wytyczne tego stylu. Styl ten jest romantyczny, ale stwarza także ciepłą domową atmosferę szczególnie mile widzianą w czasie pięknej, złotej polskiej jesieni. Aby urządzić dom w stylu angielskim skorzystaj z usługi architects in London tacy specjaliści najlepiej znają się na rzeczy.

Styl angielski nie dla każdego.

Dominującym kolorem aranżacji w stylu angielskim jest ozdobiona pastelowymi dodatkami biel. Biel jest wręcz wyznacznikiem tegoż stylu. Ściany są jasne, pastelowe czasami dzielone ściankami, innym razem pokryte tapetą z delikatnym wzorem. Tapeta zapewnia przytulność w pokoju. Bywa też, że ściany zdobione są pionowymi pastelowymi paskami w jasnych barwach. Aby urządzić dom w stylu angielskim skorzystaj z usługi architects in London tacy specjaliści najlepiej znają się na rzeczy. Tkaniny używane we wnętrzach w stylu angielskim zwykle zdobione są kwiatowymi wzorami i bardzo często wykorzystywany jest motyw róży. Róża także jest swego rodzaju wyznacznikiem. Zdarza się, że dopasowuje się do nich dodatki w kratkę bądź paski. Jeśli kompozycja będzie doskonale zaaranżowana kolorystycznie, możemy się nie obawiać, że różnorodnością wzorów zgubimy harmonię, nawet jeśli, będzie miało to swój osobliwy urok.

Aby urządzić dom w stylu angielskim skorzystaj z usługi architects in London http://sigmalondon.com/construction-company-london tacy specjaliści najlepiej znają się na rzeczy. Meble wedle stylu angielskiego powinny być drewniane, a najlepiej z dębu. Kanapy i fotele muszą być bardzo miękkie, dlatego zazwyczaj są tapicerowane pięknymi obiciami. Charakterystyczne są dla nich także dość wysokie oparcia oraz podnóżki. Ma być miękko, wygodnie i bogato, niezbędna jest niezliczona ilość poduszek, które są puszyste, miękkie i w tej kwestii trudno przesadzić.